Tmavě modrý cestovní hrnek Mepal Ellipse, 275 ml – styl a praktičnost do každého rána


Cestujte s chutí a bez obav

Také patříte mezi ty, kteří si svou ranní kávu vychutnávají při cestě do práce? Cestovní hrnek Ellipse prodlouží její čerstvost až o 30 minut a díky 100% nepropustnosti se ho nemusíte bát přibalit do kabelky či batohu.

Stylový a praktický design

Cestovní hrnek Mepal Ellipse nejenže dokonale slouží pro ochranu vaší oblíbené kávy, ale také se může pochlubit svým moderním designem a praktickými funkcemi. Tmavě modrá barva dodává hrnku na cesty eleganci a šmrnc.

Lepší pro planetu

#ZachraňujemePlanetu – kdo by nechtěl být součástí této výzvy? Cestovní hrnek Mepal Ellipse je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který přispívá ke snížení množství plastového odpadu. Tak můžete být součástí této výzvy každý den.

Komfort a jednoduchost užívání

Každý den se můžete těšit na svou oblíbenou kávu, a to i při cestování na delší vzdálenosti. Cestovní hrnek Mepal Ellipse disponuje objemem 275 ml, což vám stačí na cca 2 šálky kávy. Hrníček lze snadno ovládat jednou rukou díky ergonomické rukojeti a speciálnímu ventilu, který umožňuje snadné ovládání toku nápoje.

Odkaz na nákup

Chcete ochutnat svůj oblíbený nápoj stále s sebou? V tom případě si rozhodně musíte pořídit cestovní hrnek Mepal Ellipse. Prodává se v různých barvách a s ním se budete moci těšit na vaši kávu nebo čaj kdekoli a kdykoli. Koupit si ho můžete na webu velkynabytek.cz.