Stůl DAMLA – dokonale zlatý kousek pro váš jídelní prostor


O produktu

Stůl DAMLA je rozkládací jídelní stůl vyrobený v dekoru bílého mramoru a zlatých doplňků. Tento stůl je ideální volbou pro ty z vás, kteří hledají něco exkluzivního a luxusního pro svůj jídelní prostor. Jeho elegantní design a precizní zpracování vám jistě zaručí spokojenost.

Popis produktu

Design

Stůl DAMLA vyzařuje moderní a elegantní styl. Jeho povrch tvoří bílý mramor s jedinečným kresbami, které dodávají stolu unikátní vzhled. Zlaté doplňky na nohách stolu dodávají dokonalý dotek luxusu.

Rozkládání

Stůl DAMLA je rozkládací a lze jej prodloužit o 50 cm. Díky tomu se stane ideálním řešením pro rodinné oslavy či večírky s přáteli. Rozkládací mechanismus je velmi jednoduchý a snadno ovladatelný.

Vlastnosti

  • Rozměry: 140/190 x 80 x 75 cm
  • Materiál: MDF s dekorem bílého mramoru, nohy z kovu
  • Barva: bílá a zlatá
  • Rozkládací: ano, o 50 cm
Stůl DAMLA

Závěr

Pokud hledáte něco zcela jedinečného pro váš jídelní prostor, pak je stůl DAMLA to pravé řešení pro vás. Jeho kombinace bílého mramoru a zlatých doplňků vytváří luxusní atmosféru, která okouzlí vaše hosty a splní všechna vaše očekávání. Neodkládejte to a pořiďte si tento dokonalý kousek na adrese https://www.isolund.cz/produkt/jidelni-stul-damla-zlaty-bily.