Rohové umývátko Glacera Bigio s otvorem pro baterii vpravo: Recenze a specifikace rozměrů 42×29,5 cm (BG4229)


Rohové umývátko Glacera Bigio s otvorem pro baterii vpravo: recenze a specifikace rozměrů 42×29,5 cm (BG4229)

Úvod do problematiky rohových umývátek

Rohová umývátka jsou skvělým řešením pro koupelny s menšími rozměry. Pokud máte malou nebo úzkou koupelnu, rohové umývátko vám může ušetřit spoustu místa. Navíc jsou designově zajímavé a dodají vaší koupelně moderní vzhled. Mezi největší výhody patří také snadná údržba, rohová umyvadla jsou mnohem snazší na uklízení než klasická umyvadla.

Recenze rohového umývátka Glacera Bigio

Glacera Bigio nabízí rohové umyvadlo s otvorem pro baterii vpravo o šířce 42 cm, hloubce 29,5 cm a výšce 13,5 cm. Montáž umyvadla je snadná a rychlá. Balení neobsahuje sifon a baterii, tu je třeba dokoupit zvlášť.

Specifikace rozměrů Glacera Bigio BG4229

Rozměry: šířka 42 cm, hloubka 29,5 cm, výška 13,5 cm

Váha: 5,5 kg

Barva: bílá

Ovládání: jednoklikové

Otvor pro baterii: vpravo

Balení neobsahuje: sifon a baterii

Montáž rohového umyvadla Glacera Bigio

Montáž rohového umyvadla Glacera Bigio je snadná a rychlá. Montážní sadu je nutné dokoupit. Do balení není zahrnutá ani baterie, ani sifon, který je třeba dokoupit zvlášť.

Závěr

Rohové umyvadlo Glacera Bigio s otvorem pro baterii vpravo je výborným řešením pro koupelny s menšími rozměry. Navíc nabízí moderní design a snadnou údržbu. Recenze tohoto produktu ukazuje, že umyvadlo je snadno montovatelné a je třeba dokoupit montážní sadu, baterii a sifon. Pokud hledáte rohové umývátko do vaší koupelny, Glacera Bigio BG4229 je skvělou volbou, na odkazu zde: www.naradi-cz.cz/produkt/rohove-umyvatko-glacera-bigio-42m29-5-cm-otvor-pro-baterii-vpravo-bg4229.

Rohové umyvadlo Glacera Bigio

Obrázek: Rohové umyvadlo Glacera Bigio