Nový televizní stolek ASIR MILA754 – skvělá volba pro váš obývací pokoj


Úložný prostor a elegantní design

Televizní stolek MILA754 je skvělou volbou pro každý obývací pokoj. Je to kus nábytku, který vyniká velkým množstvím úložného prostoru, elegantním vzhledem a praktickými doplňky. Pokud tedy hledáte něco, co bude jak funkcionalitou, tak i hezkým doplňkem vašeho domova, rozhodně s MILA754 neuděláte chybu.

Teleskopické výsuvy zásuvek

Stolek má teleskopické výsuvy zásuvek, což zajišťuje jednoduchý přístup k jejich obsahu. Tyto výsuvy jsou navíc velmi kvalitní, což zajišťuje hladký chod a snadné ovládání. Můžete tedy být jisti, že si zásuvky užijete na sto procent.

Dřevěné nohy a zajímavě zdobená dvířka

MILA754 je vybavena dřevěnými hranolovými nohami, které jí dodávají eleganci a jistou pompéznost. Dvířka jsou pak zajímavě zdobená a tvoří tak nejen praktický, ale i velmi hezký doplněk vašeho obývacího pokoje.

Plocha pro televizi a dalších nezbytnosti

Největší předností MILA754 je ale její velká plocha, kterou nabízí pro vaši televizi. Ta se na stolek pohodlně vejde a zároveň zde zůstane prostor i na další nezbytnosti, jako jsou třeba ovladače, reproduktory či různé dekorace.

Televizní stolek MILA754 má tedy nejen mnoho praktických výhod, ale i naprosto super vzhled.

Zkuste to i jako komodu

Pokud byste v obývacím pokoji potřebovali využít ještě více úložného prostoru, můžete MILA754 využít i jako komodu na oblečení, knihy či různé další věci. Je to skvělá volba pro každého, kdo patří mezi praktické lidi a nechce využívat každý kousek domova dvojnásobně.

Rozměry televizního stolku a výšky polic a nohou

Barva, ve které je stůl vyroben, je přírodní. Materiál, ze kterého je MILA754 vyráběna, je melaminem potažená dřevotříska s tloušťkou 18 mm a s UV nátěrem. Rozměry televizního stolku jsou následující: Šířka: 160 cm, Výška: 65 cm, Hloubka: 45 cm. Výška police je 19 cm a výška nohou je 10 cm.

Pokud hledáte praktický, ale zároveň stylový nábytek do vašeho obývacího pokoje, pak je televizní stolek MILA754 tím pravým řešením.

ASIR Televizní stolek MILA754