Nový pískový truhlík Efect od Prosperplastu v velikosti 39,5 cm

Tento stylový doplněk, který zaručeně zkrášlí a oživí vaši terasu, zahradu nebo dům. Truhlík je vyrobený z kvalitního plastu v pískové barvě. Je lehký a zároveň odolný vůči povětrnostním podmínkám. K dostání ve více variantách.

Podívejte se i na další produkty ze série truhlík Efect.

Specifikace produktu:

  • Barva: Písková
  • Délka: 39,5 cm
  • Šířka: 18,5 cm
  • Výška: 19,5 cm
  • Hmotnost: 956 g
  • Materiál: Plast

Pokud hledáte ideální truhlík na vaše rostliny, může být nový pískový truhlík Efect od Prosperplastu tou pravou volbou. Jeho elegantní design a praktická velikost umožní uspořádání rostlin v interiéru i exteriéru. Navíc, díky výrobě z kvalitního plastu, je tento truhlík velmi odolný proti povětrnostním podmínkám.

Odkaz na nakoupení truhlíku Efect v pískové variantě najdete na nabyteklevneji.cz.

Další výhodou tohoto produktu je jeho velikost – truhlík Efect se vejde do každého koutku vaší terasy nebo balkonu. Pokud máte rádi designové kousky, tak vězte, že truhlík v pískové barvě velmi vkusně zapadne do vašeho interiéru. Pokud se rozhodnete pro tento truhlík, určitě si budete užívat jeho praktické i estetické vlastnosti.

Truhlík Efect

Pokud máte větší rostliny, může být ideální volbou varianta truhlíku Efect s rozměry 58 x 18 x 19,5 cm. Tento větší truhlík nabízí dostatek prostoru pro větší rostliny a stejně jako výše zmíněný truhlík, je velmi odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Samozřejmě má stejně stylový design jako jeho menší varianta.

Truhlík Efect 58 cm

Výhodou truhlíku Efect je nejen praktický pohled, ale také to, že se dá velmi snadno uklízet a udržovat. Pokud je truhlík špinavý, stačí jej otřít vlhkým hadříkem. Pokud jej budete mít na venkovní terase a bude se na něj dostávat spousta nečistot, není problém truhlík očistit pomocí hadru a vody.

S investicí do truhlíku Efect od Prosperplastu určitě neuděláte chybu. Své rostliny díky němu zasadíte nejen prakticky, ale také vkusně a s chutí. Navíc, pokud se rozhodnete pro truhlík v pískové barvě, zaručeně jeho designovou stránkou nezklamete.