Nový konferenční stolek Xavier-Law od HALMAR v provedení světlý dub/černý


Moderní konferenční stolek v loft stylu Xavier-Law je vyroben v kombinaci světlého dubu s černou barvou a vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Deska je zhotovena z dýhy v dekoru světlý dub, okraje jsou z masivního dřeva. Stabilitu stolu zajistí pevná podnož z oceli, která je ošetřená práškovým lakováním a zabraňuje tak vytváření rýh a poškrábání. Konferenční stolek má praktickou polici pod deskou stolu, která bude ideální místo pro uložení potřebných drobností. Bude zajímavým doplňkem každého interiéru.

Materiál

Materiál konferenčního stolu Xavier-Law od HALMAR zahrnuje:

  • Dýhu – použitá pro desku stolu
  • Masivní dřevo – použité pro okraje
  • Nerezovou ocel – použitou pro podnož stolu

Rozměry

Rozměry konferenčního stolu Xavier-Law od HALMAR jsou:

  • Šířka – 120 cm
  • Výška – 55 cm
  • Hloubka – 60 cm
  • Váha – 44 kg

Tento konferenční stolek je tedy dostatečně prostorný a těžký, aby vám poskytl stabilní pracovní plochu.

Pokud máte zájem o tento konferenční stolek, můžete si ho zakoupit na stránkách www.nabytekprozivot.cz. Tento odkaz vás přesměruje na stránku, kde si můžete konferenční stolek objednat a získat další důležité informace, jako jsou podrobné rozpisy nákladů na přepravu, možnosti platby a podobně.

Konferenční stolek Xavier-Law světlý dub/černý

Přestože je tento konferenční stolek poměrně robustní a těžký, jeho moderní styl a kombinace světlého dubu s černou barvou dodají vašemu interiéru eleganci a sofistikovanost.

Konferenční stolek Xavier-Law v interiéru

Tak neváhejte a pořiďte si tento praktický a stylový konferenční stolek Xavier-Law od HALMAR, který bude určitě zajímavým a užitečným doplňkem vašeho domova či kanceláře.