Nový designový taburet TORENSE – jedinečný kousek v prostoru!

Designový a moderní taburet TORENSE se skvěle hodí jako doplněk k sedací soupravě nebo k posezení. Sedák je vyplněn kvalitní polyuretanovou pěnou T3030, která zajišťuje bezpečné sezení. Tento taburet se může stát dominujícím prvkem vašeho interiéru.

Jedinečný design

Taburet TORENSE je navržen tak, aby se snadno přizpůsobil jakémukoliv prostoru. Jeho jedinečný design s monolitickým vzhledem vám zaručí exkluzivní pocit. Navíc je k dispozici v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten, který bude nejvíce odpovídat vašim představám.

Kvalitní materiály

Při výrobě byly použity pouze kvalitní materiály. Rám je z masivního dřeva a sedák je tvořen polyuretanovou pěnou T3030, která se vyznačuje vysokou pružností a odolností. To zajišťuje dlouhou životnost taburetu a bezproblémové používání.

Zde naleznete detailní informace o taburetu TORENSE

Všestranné použití

Svým jedinečným designem se TORENSE hodí nejen jako doplněk sedací soupravy, ale využije se i jako roztomilý kousek ke stolku nebo okennímu parapetu, kde mu rozhodně nechybí světlo reflektorů. Šikovná manželka ho může využít také jako podnos na snídani do postele nebo jako dekorační prvek na poličce v obývacím pokoji.

Taburet TORENSE

Závěr

Taburet TORENSE je moderní a jedinečný kousek nábytku, který se skvěle hodí do každého interiéru. Jeho kvalitní zpracování a použité materiály jsou zárukou dlouhé životnosti a spolehlivého používání. Stačí si jen vybrat ten správný barevný odstín a vychutnat si pohodlí, které nabízí TORENSE.

Taburet TORENSE