Nové popelnice na odpady o objemu 120L v hnědé barvě pro účinné řešení manipulace s odpadem

Pokud hledáte vhodné řešení pro přepravu a skladování odpadu, může být pro vás nová popelnice na odpady o objemu 120 litrů právě tou správnou volbou. Tato nádoba na odpad je vyrobená z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný nejen vůči UV záření, ale také všem povětrnostním vlivům.

Vyrobeno ze silného HDPE materiálu odolného vůči UV záření a škodlivým povětrnostním vlivům

Popelnice na odpady jsou vyráběny z HDPE materiálu, což znamená, že jsou velmi odolné vůči UV záření a nepříznivým povětrnostním vlivům.

Díky velkým gumovým kolečkům můžete nádobu snadno přesmístit i při těžkém obsahu

Silné gumové kolečka, která jsou součástí popelnice, umožní snadné přesouvání nádob i při těžkém obsahu. To umožní rychlou manipulaci s odpadem a usnadní vám práci při úklidu.

Kvůli těsnému víku nebudou nepříjemné zápachy unikat ven

Díky těsnému víku popelnice se nemusíte bát, že by z ní unikaly nepříjemné zápachy. Vše zůstane uvnitř a dokonalě uzavřené.

Popelnice na odpady jsou navíc certifikovány CE EN 840, takže můžete mít jistotu, že splňují nejvyšší kvalitativní standardy pro nakládání s odpady.

Pokud vás zajímají konkrétní parametry, popelnice na odpady mají kapacitu 120 litrů a rozměry jsou následující: šířka 47 cm, hloubka 55 cm a výška 95 cm.

Poptávku na tuto novinku naleznete na stránkách dodavatele www.naradi-cz.cz.

Popelnice na odpady

Závěrem lze říci, že nové popelnice na odpady o objemu 120L v hnědé barvě jsou skvělým řešením pro správné nakládání s odpadem. Díky svým kvalitním materiálům a praktickým vlastnostem splňují nejvyšší standardy a zaručují spolehlivou manipulaci s odpadem.

Popelnice na odpady