Moderní rohová para s modrou Kronos a levým rohem

Rafinovaná elegance a čisté linie

Sedací souprava Para je rozkládací a nabízí i praktický úložný prostor. Tato krásná a moderní para s modrou Kronos a levým rohem je v kvalitním provedení, které jistě potěší každého zákazníka. Dodáváme ji v potahu jako je na fotografii, abyste si mohli užít luxusní pohodlí ihned po rozbalení balení.

Příjemná a měkká na dotek

Materiál z plyšové látky, zvaný Kronos, je příjemný a měkký na dotek. Tato látka se také vyznačuje velmi vysokou světlostálostí a je odolná proti žmolkování, což zaručuje, že se barvy nevyblednou ani po mnoha letech používání. Dřevěná konstrukce je stabilní a garantuje spolehlivost.

Využijte neopakovatelné cenové akce na sedačku Para!

Parametry této rohové sedací soupravy jsou 278×88 cm s délkou levého ramene 102×185 cm. Po rozložení má plochu 210×122 cm. Tato moderní rohová sedací souprava Para je ideální pro relaxaci, ale také se hodí na spaní.

Rozkládací rohová sedací souprava Para

Sedací souprava Para nabízí rafinovanou eleganci a čisté linie, které ji budou chlubit po mnoho let. Tuto moderní sedací soupravu můžete kdykoli rozložit na pohodlné lůžko a do úložného prostoru uschovat vše, co vám je k ničemu. Tato para dodá vašemu interiéru hřejivou atmosféru a pohodlí domova.

Dejte na první dojem a vsaďte na Para!

Jádrem každého obývacího pokoje je pohodlná sedačka, na které se můžete klidně celý den válet. Takhle luxusní pohodlí vám nabízí i sedačka Para. Je to ideální lákadlo na komfortní lenošení, podřimování či dramatické chvilky během pořádně napínavého filmu. Nejlepší na tom je, že když přijdou k vám návštěvy a potřebují přespat, přeměníte tuto sedačku na komfortní lůžko.

Nabídka, kterou nelze odmítnout

Tuto moderní rohovou sedací soupravu vám dodáme v kvalitním provedení a s garancí spokojenosti. Protože chceme, aby se této sedačky mohli těšit co nejvíc lidí, nabízíme vám ji za zvýhodněnou cenu a s rychlým doručením. Tak neváhejte a využijte naší neopakovatelné cenové akce na tuto krásnou sedací soupravu Para hned teď!

Klikněte zde a objednejte si sedací soupravu Para ještě dnes!

Moderní rohová para s modrou Kronos a levým rohem

Moderní rohová para s modrou Kronos a levým rohem