Matný šedohnědý květináč Gardenico Elise – dokonalá volba pro exteriéry, výška 36 cm

Svoláváme všechny milovníky okrasných květin, voňavých bylinek i dechberoucích stromků. Nebojte se zapojit fantazii, s dekorativními květináči z kolekce Elise proměníte svůj byt i zahrádku a dodáte jim pořádnou dávku stylu a originality.

To zvládnete se značkou Gardenico, která vyrábí kvalitní květináče a truhlíky z vysoce odolného plastu. Ti jsou navíc odolné vůči mrazu a proti škodlivému UV záření. A to teprve ten design. Získá si vaše srdce jemný matný šedohnědý květináč?

Gardenico Elise květináč

O značce Gardenico:

Společnost Gardenico sídlí v továrně s téměř stoletou historií ve výrobě plastových produktů. Do roku 2012 společnost vzrostla a stala se evropským lídrem v designu, vývoji, výrobě, prodeji a marketingu plastových výrobků.

Sama firma o sobě říká: „Nejsme továrna na šablony. Jsme tým specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů. Produkt chápeme v souvislostech, od prvního nákresu, přes jeho výrobu, až po finální doručení na pulty obchodů.

Gardenico balí své výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Jsou dlouhodobě odhodláni používat ta nejvhodnější řešení obalů. Tím myslí na přírodu a neustále hledají způsoby, jak snižovat zátěž svých aktivit na životní prostředí.

Věděli jste, že až 73 % zaměstnanců v této firmě jsou ženy? ♥“.

Matný šedohnědý květináč Gardenico Elise je ideálním doplňkem pro vaši zahrádku nebo balkon. V kombinaci s originálními rostlinami se stane nepostradatelným kouskem, který celou vaší plochu pozvedne na jinou úroveň. Vybrat si můžete z různých velikostí a tvarů, jako jsou klasické květináče nebo truhlíky, které se hodí i pro větší rostliny. Gardenico Elise je navíc vhodný i do interiéru, takže ho můžete využít i jako designový doplněk do vašeho obývacího pokoje nebo kanceláře.

Pro více informací o matném šedohnědém květináči Gardenico Elise klikněte na tento odkaz: https://www.velkynabytek.cz/produkt/matny-sedohnedy-kvetinac-vhodny-i-do-exterieru-gardenico-elise-vyska-36-cm