Kvalitní ubrus AmeliaHome GAIA PPG v tmavě červené barvě ve velikosti 110×110 cm


Kvalitní ubrus AmeliaHome GAIA PPG

Materiál a design

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je ušitý ze 100% polyesteru a disponuje gramáží 150g/m2. Toto zajímavé spojení materiálu a gramáže dodává ubrusu značnou odolnost proti vysokému opotřebení.

Tkanina vyniká designovým vzorem listů, který byl navržen v přírodních barvách. Vzor je na ubrusu aplikován v prostorové technologii. Kromě toho ubrus disponuje jemným olemováním spodní části, což dodává celému ubrusu vyšší estetickou hodnotu.

Barva a rozměry

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je k dostání v luxusní tmavě červené barvě. Tato barva je velice oblíbená, protože působí velmi noblesně a elegantně. Kombinuje se s mnoha jinými barvami a nadčasovostí z ní činí nezastupitelnou součást mnoha výzdob v různých interiérech.

Velikost ubrusu je rozhodně nezanedbatelná, má rozměry 110x110cm. Tento velký ubrus je skvělou volbou pro stoly a židle s většími rozměry.

Specifikace produktu

Tento ubrus je součástí kolekce GAIA PPG a je vyráběn společností AmeliaHome. Materiál je ze 100% polyesteru, barva je tmavě červená. Tento výrobek je dostupný v mnoha různých rozměrech, takže si můžete vybrat ten, který se bude nejlépe hodit do vašeho interiéru.

Doporučení pro použití

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG by měl být prán při teplotě do 30°C. Nesmí být bělen a nesmí se sušit v sušičce. Je vhodné ho žehlit při teplotě do 150°C. Díky těmto doporučením si váš ubrus zachová svůj původní vzhled a kvalitu po dlouhou dobu.

Celkově lze říci, že ubrus AmeliaHome GAIA PPG v tmavě červené barvě s velikostí 110×110 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a elegantní ubrus do svého interiéru. Přesvědčte se sami, že tento produkt vám bude sloužit po dlouhou dobu a vykouzlí úsměv na vašem obličeji. Pokud chcete tento ubrus objednat, navštivte stránky Crosta.cz.