Jednací židle Office Pro JCON WHITE – zelená s nosností 120 kg a více barev

Jednací židle JCON WHITE je vyrobena s robustní kovovou lyžinovou konstrukcí, která ji dodává maximální stabilitu. Designová zádová část je v kombinaci plastu a čalounění, což ji dává moderní vzhled.

Certifikace BIFMA a GREENGUARD

Jednací židle JCON WHITE je certifikována BIFMA a GREENGUARD. To znamená, že splňuje vysoké standardy bezpečnosti a zdravotního ohrožení.

Robustní kovová lyžinová konstrukce

Kovová lyžinová konstrukce je nejen stabilní, ale i odolná vůči každodennímu opotřebení. Díky této konstrukci může židle snadno unést vysokou nosnost až 120 kg.

Výplň sedáku ze studené pěny

Sedák je vyplněný studenou pěnou, což dodává židli maximální pohodlí a komfort. Studená pěna je navíc velmi odolná vůči deformacím a udržuje pevnost i při častém používání.

Integrované loketní opěrky

Jednací židle JCON WHITE je vybavena integrovanými loketními opěrkami, které přispívají ke správnému držení těla. Díky nim se snižuje svalové napětí v oblasti ramen a krční páteře.

Plastové kluzáky pro ochranu konstrukce židle a podlahy

Na dolní části konstrukce jsou umístěny plastové kluzáky, které chrání jak konstrukci židle, tak podlahu. Díky nim nedochází k poškrábání či poškození podlahy při pohybu židle.

Designová zádová část v kombinaci plastu a čalounění

Designová zádová část židle je v kombinaci plastu a čalounění. Plasty jsou v bílé barvě, což dodává židli moderní vzhled. Spojení s čalouněním zase nabízí velmi pohodlné sezení.

Nosnost 120 kg

Jednací židle JCON WHITE může snadno unést vysokou nosnost až 120 kg. To znamená, že tuto židli mohou používat i lidé s vyšší váhou.

Záruka 48 měsíců

Jednací židle JCON WHITE má záruku 48 měsíců, což je nastaveno na 4 roky od zakoupení. To znamená, že si můžete pořídit tuto židli s důvěrou a klidně se na ni spoléhat.

Technické parametry:

Hmotnost: 13 kg

Nosnost: 120 kg

Šířka: 58 cm

Šířka sedáku: 50 cm

Výška sedáku: 44 cm

Výška: 85 cm

Hloubka sedáku: 49 cm

Odkaz na koupi židle v zelené barvě s nosností 120 kg naleznete na této stránce: https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/jednaci-zidle-office-pro-jcon-white-vice-barev-nosnost-120-kg-zelena.

Jednací židle JCON WHITE

Jednací židle JCON WHITE