Hnědá plážová osuška Inu – Zone: Velikost 100×180 cm


Hnědá plážová osuška Inu – Zone: Velikost 100×180 cm

Luxus a styl pro každodenní život

Kolekce Inu od značky Zone přináší malé doteky luxusu do každodenního života. Inspirované klidem, rovnováhou a jednoduchostí dánské přírody se produkty pyšní atraktivním designem, stejně tak jako kýženou funkčností.

Jednou z nich je i tato plážová osuška vyrobená výhradně z přírodních vláken organické bavlny. Díky tomu svému majiteli poskytne měkkost, pevnost a zároveň odolnost.

Kvalita a pohodlí při každé příležitosti

Tato hnědá plážová osuška má velikost 100×180 cm, což si ji činí naprosto ideální pro koupání, lehání a sušení těla po vodě. Tento produkt je navíc v neobvyklé hnědé barvě, která v sobě skrývá jemné odstíny písku a hřejivé tóny slunce.

Využívat ji však nemusíte jen na pláži nebo u vody. Osuška se díky svému materiálu hodí i jako utěrka po sprchování nebo v sauně. Je to univerzální a nadčasový doplněk do vaší koupelny.

Doplnění vašeho interiéru

Hnědá plážová osuška od Inu – Zone navíc dokáže doplnit i váš interiér. Její barva se dokonale slaďuje s přírodními materiály a přírodními barvami. Můžete ji tak použít jako krásnou dekoraci přes vrchní část křesla či gauče v obývacím pokoji nebo jako útulný kus přes sedačku v zimním období, kdy ji využijete třeba při večerním sledování oblíbeného filmu.

Nechte se inspirovat kolekcí Inu od značky Zone a přineste si do svého domova kousek luxusu, který dokáže dokonale doplnit váš každodenní život.

Hnědá plážová osuška Inu - Zone

Zdroj: https://www.interierio.cz/produkt/hneda-plazova-osuska-100m180-cm-inu-zone