Dětský úložný box s LEGO® motivem a zásuvkou v tmavě šedé barvě


Bojujete s neustále se ztrácejícími kousky LEGO® a zároveň chcete, aby se nepovalovaly všude po pokojíku a měly své vlastní místo?

Dětský úložný box je ideální řešení pro všechny rodiče, kteří se potýkají s problémem ztracených LEGO® kostiček. Tento box se specialní zásuvkou skvěle poslouží nejen na uložení kostiček, ale i na další drobné hračky a figurky, jako jsou například puzzle či autíčka.

S tmavě šedou barvou a LEGO® motivem se bude tento box snadno sladit s dalším nábytkem v dětském pokoji. Navíc mu dodá stylový a hravý vzhled, který děti jistě potěší.

Vlastnosti a materiál

Dětský úložný box s LEGO® motivem je vyroben z kvalitního, pevného plastu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Jeho rozměry jsou 20 x 30 x 10 cm, což z něj dělá dostatečně velký úložný prostor pro všechny kostičky a drobné hračky.

Díky zásuvce, která je umístěna na spodní straně boxu, je možné snadno uspořádat kostičky podle barev či druhů a zamezit tak jejich ztrátě. Zásuvka se dá velmi jednoduše vysunout, takže děti budou moci hrát se svými oblíbenými stavebnicemi bez obtíží.

Pro koho je dětský úložný box nejvhodnější?

Dětský úložný box s LEGO® motivem najde své uplatnění v každém dětském pokoji. Je vhodný pro děti všech věkových kategorií, od nejmenších předškoláků až po starší školáky.

Pokud máte doma větší sběratele LEGO® kostiček, nebo když vaše dítě rádo skládá složitější stavebnice, bude tento box skvělou volbou.

Závěr – objednejte si dětský úložný box s LEGO® motivem

Dětský úložný box s LEGO® motivem a zásuvkou v tmavě šedé barvě je nejen praktickým, ale i stylovým prvkem dětského pokoje. Ušetříte si mnoho času a energie, protože už nebudete muset shánět ztracené kostičky po pokoji.

Při objednání na stránkách https://www.nabytekhned.cz/produkt/detsky-tmave-sedy-ulozny-box-se-zasuvkou-lego-r získáte rychlou dopravu a skvělou cenu. Tento úložný box je také skvělým dárkem pro vaše nejbližší, nebo pro každé dítě, které rádo staví z kostiček LEGO®.