Dekorační polštář Imala od KARE Designu – krásné doplnění vašeho bydlení!

KARE DESIGN Dekorační polštář Imala 45x45cm: Zařizujete svůj domov ve světlých barvách? Dekorační polštář Imala vás okouzlí svým pravidelným všívaným vzorem v jemném provedení. Ručně vyrobený polštářek má čtvercový tvar s třásničkovým lemováním a skvěle doladí moderní i stylové interiéry.

Polštářek byl navržen a vyroben s ohledem na kvalitu a design. Jeho jemný a decentní vzhled v sobě spojuje prvky moderního i tradičního stylu. Polštář Imala se hodí do každého interiéru a dodá mu nezbytnou eleganci a luxus.

Snadná údržba a vyměnitelnost potahu

Dekorační polštář Imala se pyšní jednoduchou údržbou a vyměnitelností potahu. Jeho snímatelný potah má zip a můžete ho prát v automatické pračce na nízkou teplotu. To zajišťuje, že se váš polštář bude vždy cítit jako nový.

Pořiďte si polštář, který se bude dobře vyjímat na tmavém potahu sedačky nebo postele! Tento krásný a jemný polštářek z lehkého materiálu je tím správným doplňkem každého bytu nebo domu. Můžete ho umístit na pohovku v obývacím pokoji, na postel v ložnici nebo si ho vzít s sebou na piknik.

Dekorační polštář Imala

Dekorační polštář Imala je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho pevnost a trvanlivost. Potah až po detaily odpovídá jeho atypickému, pravidelnému vzoru, který je společně s náplní tvořen šetrnými materiály pro zdravotně bezpečné použití. Navíc, pokud se rozhodnete změnit interiér, můžete snadno vyměnit potah a tak svůj polštář Imala jednoduše přizpůsobit novému stylu.

Neutrální design a nadčasové barvy polštářku Imala mu dopřávají univerzálnost a možné využití v interiéru s nejrůznějším stylem, od moderního po tradiční.

Hledáte perfektní bytový doplněk pro svůj domov nebo vhodný dárek pro své blízké? Dekorační polštář Imala od KARE Designu vás přesvědčí svým neobyčejným vzhledem a svými mnoha využitími.

Více informací o polštáři Imala a dalších produktech společnosti KARE Design naleznete na webstránce AtComplet.cz.