BRW vitrína Balin v dubech monastery a černém – skvělá volba pro moderní interiér

Elegantní vysoká a úzká vitrína Balin REG1W je v barevném provedení dub monastery a dub černý. Uvnitř se nachází 5 polic, z nichž 2 jsou prosklené a zvýrazněné LED osvětlením, které je součástí balení. Tato vitrína se perfektně hodí jak k uložení různých věcí, které chcete mít zároveň po ruce, tak k vystavení dekoračních předmětů, knih či suvenýrů.

Dodáváno v demontu. Montáž je snadná. Hledáte elegantní a praktickou kolekci nábytku, která se bude krásně vyjímat v klasicky i moderně vybaveném obývacím pokoji? Pak je tu pro vás novinka v podobě sektorového nábytku Balin.

Kolekce BRW Balin – dokonalá kombinace klasiky a moderny

Masivní korpus je vybavený hladkými předními dvířky s jednoduchými úchytkami. To vše je doplněno krásnou přírodní barvou dřeva dub monastery v kombinaci s tmavým dubem černým. To vše je výsledkem nového pohledu na klasický styl nábytku.

Součástí je také značkové příslušenství s tichým dovíráním dvířek. Kolekce se skládá z vitrín, televizního stolku, komody a police.

Přidejte do svého interiéru elegantní nábytek BRW Balin

Pokud toužíte po kvalitním, moderním a zároveň elegantním nábytku, kolekce BRW Balin je pro vás tou správnou volbou. Využijte příležitosti a pořiďte si vitrínu Balin REG1W, která se snadno kombinuje s dalším nábytkem z této kolekce a dodá vašemu bytu onen dokonalý, harmonický vzhled. Vyberte si kvalitu, elegance a praktičnost – vyberte si kolekci BRW Balin!

BRW vitrína Balin v dubech monastery a černém

Zdroj: Interierio.cz