Autronic Jídelní stůl – praktický nábytek do vaší jídelny!

Jídelna je jedním z nejdůležitějších prostor v domácnosti. Je to místo, kde se setkáváte s rodinou a přáteli, kde společně konzumujete jídlo a trávíte čas. Aby vaše jídelna byla co nejpohodlnější a nejútulnější, je důležité zvolit tu správnou výbavu. A právě k tomu se hodí jídelní stůl Autronic.

Moderní jídelní stůl v kombinaci bílého dřeva a kovové podnože.

Jídelní stůl Autronic se hodí do moderních interiérů, které jsou vyzdobeny kombinací bílého dřeva a kovových prvků. Deska stolu je vyrobena z MDF v bílém lesku o tloušťce 5 cm, což dodá stolu moderní vzhled a zároveň je deska velmi odolná. Podnož je chromová, tloušťka nohy je 25 mm a šířka 75 mm.

Jídelní stůl Autronic se hodí do menších i větších jídelen. Je vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry, kteří rádi hostí své přátele. Díky svému modernímu designu se hodí jak k jednoduchým, minimalistickým interiérům, tak k výraznějším stylům, jako je například industriální styl.

Nejen výrazný design, ale také praktické využití.

Jídelní stůl Autronic je kromě svého moderního designu také velmi praktický. Jeho deska je velmi odolná a snadno se udržuje. Pokud se na něj vylévá nějaká tekutina, stačí ji jednoduše setřít hadříkem. Podnož stolu je také velmi stabilní a zajišťuje, že se stůl na nerovných podlahách nijak nepohybuje.

Stůl Autronic je rovněž velmi snadno sestavit. Dodává se totiž v demontu, ale díky jednoduchému návodu na sestavení jej dokáže sestavit každý. A jakmile jej jednou sestavíte, nebudete ho chtít zase rozklíčovat.

Takže jestliže hledáte moderní a praktický jídelní stůl do své jídelny, rozhodně zvažte stůl Autronic. Najdete jej na stránkách www.nabyteklevneji.cz.

Autronic Jídelní stůl

Jídelní stůl Autronic – moderní design a praktické využití pro vaši jídelnu!